Dikey Yosun
100% Doğal 100% Taze Bitkiler
+90 (530) 707 55 15
Dikey Yosun Logo

Stabilized Plants

Mumyalanmış Bitkiler

Türkiye seralarından ve ormanlarından toplanan bitkiler orijinal dokusunu ve tazeliğini bozmadan dikeyyosun.com tarafından özel işlemler ile stabilize edilerek benzersiz bir sürecin sonunda tarafınıza sunulur. Uzun süre tazeliğini korur ve stabilize bitkiler bakım gerektirmez.

Mumyalanmış bitkiler, iç mekanda oluşturulan yosun duvarlara entegre edilebilir veya kendi başına bir uygulama oluşturabilir.
Ball moss ve flat moss ile birlikte kullanıma uygun ve yüksek görselliğe sahiptir.

Stabilize bitkiler çeşitli olup, birçok çeşidi tarafımızda özenle üretilmektedir. Geniş stabilize bitkiler kataloğumuzu incelemenizi öneririz yada mumyalanmış bitkiler hakkında bize ulaşabilirsiniz.

Çevreye ve doğal yenilenme sürecine uygun olarak en uygun koşullarda hasat edilen Dikey Yosun’un stabilize edilmiş bitki koleksiyonu, her türlü iç mekana uygundur. Sürekli gözünüze çarpacak benzersiz, kişisel bir tasarım yaratır. %100 doğal atmosferin rahatlatıcı etkilerini hissetmenizi sağlar. Zeminde ki mdf/eps tabaka ile bitkinin toplam uzunluğu 10 cm’den 30 cm’e kadar yükselebilmektedir.

Modern yosun duvar tasarımlarına mükemmel uyum sağlar. Hoş dokuları ve görsellikleri ile geniş alanlar için uygun bir kombindir.

  • Mumyalanmış (stabilize) bitkiler 100% doğal bitki türü olup su, ışık, ısı gibi doğal kaynaklara gerek duymadan uzun zaman canlı görünümünü korur.
  • Mumyalanmış bitkiler (stabilized plants) iç mekan kullanımına uygundur.
  • Stabilized plants (mumyalanmış bitkiler) sulama, temizleme gibi bakımlara ihtiyaç duymaz.
  • Stabilized plants anti-alerjik ve anti-bakteriyeldir.
  • Mumyalanmış bitkiler böceklenme yapmaz.
Stabilized Nicoly Plants - Mumyalanmış Nicoly Bitkisi
Stabilized Ruskus Plants - Mumyalanmış Ruskus Bitkisi
Stabilized Bear Grass Plants - Mumyalanmış Bear Grass Bitkisi
Stabilized Baby Blue Plants - Mumyalanmış baby Blue Bitkisi
Stabilized Amaranthus Plants - Mumyalanmış Amaranthus Bitkisi
Stabilized Pink Foxtail Plants - Mumyalanmıış Pembe Foxtail Bitkisi
Stabilized Green Hedera Plants - Mumyalanmış Yeşil Hedera Bitkisi
Stabilized Red Hedera Plants - Mumyalanmış Kırmızı Hedera Bitkisi
Stabilized Green Foxtail Plants - Mumyalanmış Yeşil Foxtail Bitkisi

#MumyalanmışNicoly #MumyalanmışAmaranthus #MumyalanmışBearGrass #MumyalanmışRuskus #MumyalanmışAspidistra #MumyalanmışFoxtail #MumyalanmışHedera #MumyalanmışBabyblue #StabilizedNicoly #StabilizedAmaranthus #StabilizedBearGrass #StabilizedRuskus #StabilizedAspidistra #StabilizedFoxtail #StabilizedHedera #StabilizedBabyblueMumyalanmış Bitkiler