Dikey Yosun
100% Doğal 100% Taze Bitkiler
+90 (530) 707 55 15
Mumyalanmış Stabilized Yosun Duvar Uygulamaları Dikeyyosun.com

Yosun Duvar

Birbirinden farklı ve benzersiz olabilicek özel tasarımları ile yosun duvar kaplama; iç mekan için uygun özenle üretilmiş bitkilerin doğal görselliğini taşıyan birer imzanız olmaya hazır. Yosun Duvar Uygulaması için Dikey Yosun olarak hizmetinizdeyiz.

Yosun Duvar Nedir?

Firmamız tarafından üretilen ball moss (top yosun), flat moss (kara yosunu), reindeer moss (liken) ve mumyalanmış bitkiler ile herhangi biri veya birbiri ile kompozisyon yapılarak tasarlanan iç mekan duvar kaplamalarıdır. Yosun Duvar gerçek yosun ve bitkilerden oluşup, kullanılan yosun ve bitkiler tarafımızdan stabilize (mumyalama) işlemenine tabi tutulur.

İstenilen ölçü ve tasarımda üretilebilen yosun duvarlar mekanlarınıza yaratıcılık katarken aynı zamanda yüksek görsellik sunar.Detaylı bilgi ve ücretsiz keşif & tasarım için bize Yosun Duvar İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Yosun Duvar Özellikleri Nelerdir?

Yosun Duvar Uygulaması doğal bitki ve yosunlardan oluşur. İç mekanlarda firmamız tarafından üretilen stabilize yosun ve stabilize bitkiler ile veya yapay bitkiler ile uygulanır.Dış mekanda canlı veya yapay bitkiler ile üretilir.

Mumyalanmış Yosun Duvar;

  • Yosun Duvar Uzun ömürlüdür.
  • Mumyalanmış Yosun Toprak, su güneş istemez.
  • Stabilize Yosun Bakım Gerektirmez
  • Mumyalanmış yosun ve bitkiler böceklenme yapmaz.
  • Stabilize Yosun %100 Doğal bitkilerden üretilir.
  • Ses Emilimi sağlar.
  • Özel Ölçü ve Tasarımda Yapılabilir.

Yosun Duvar Fiyatları Ne Kadar?

Yosun Duvar Fiyatları kullanılan ürün cinsine ve ağırlığına göre değişmektedir.Yosun duvar m2 fiyatı metrekaresine düşen ürün yoğunluğu kullanılan stabilize yosun veya diğer bitkilerin türüne göre fiyatları hesaplanmaktadır.Tasarımdan bağımsız olarak kullanılan stabilize yosun fiyatı ile entegredir.

Yosun Duvar Fiyatını öğrenmek için tarafımızdan ücretsiz keşif ve tasarım hizmeti alabilir, Yosun Duvar Uygulama m2 ne kadar öğrenebilirsiniz.

Destek Alın

#yosunduvar Ücretsiz Keşif ve Tasarım için Bize Ulaşın

Dikey Bahçe Örnek Uygulama - Dikeyyosun.com

Yosun Duvar Örnekleri

Bazı Yosun Duvar Örneklerini aşağıda bulabilirsiniz. Daha fazla detay,proje ve referans için bize ulaşabilir yada instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz.

Tüm Yosun Duvar Resimleri için bize ulaşın.