Dikey Yosun
100% Doğal 100% Taze Bitkiler
+90 (530) 707 55 15

Dikey Bahçe

Firmamız tarafından ürettiğimiz ürünler ile yer farketmeksizin tüm iç ve dış alanlarda ürettiğimiz ve uygulamasını yaptığımız dikey bahçeler, istekleriniz doğrultusunda keşif ve mimari gereklilikler gözetilerek tasarlanır.Firmamız tüm dikey bahçe uygulamalarınız için ücretsiz keşif ve tasarım hizmeti vermektedir.

Dikey Bahçe Nedir?

Dikey Bahçe uygulamaları duvarlara uygulanan, canlı bitki dikey bahçe, yapay bitki dikey bahçe ve mumyalanmış bitki dikey bahçe olarak çeşitleri bulunan bir biri içerisinde de koleksiyon edilebilen estetik bir tasarım peyzaj ürünüdür.

Dikey Bahçe Nelerden Yapılır?

Dikey Bahçeler, mumyalanmış top yosun, mumyalanmış düz yosun veya mumyalanmış iskandinav yosunu ile iç mekanlarda oluşturulabilir.Aynı zamanda mumyalanmış bitkiler ile de çeşitlendirilebilir.Tamamen yapay bitkiler veya canlı bitkiler ile de oluşturulabilen dikey bahçeler uzun ömürlü ve doğal olması açısından daha çok mumyalanmış doğal yosun ve bitkiler ile yapılanı tercih edilir.

Dikey Bahçe Özellikleri Nelerdir?

Dikey Bahçeler iç mekanda tasarımsal açıdan yaratıcılık kattığı gibi aynı zamanda doğal görünümleri ile de mekanlara şıklık ve zerafet katmaktadır.

Dikey Bahçeler;

  • İstenilen ölçü ve tasarımda yapılabilir.
  • Uzun Ömürlüdür.
  • Doğal ve estetikdir.
  • Böceklenme Yapmaz.
  • Mumyalanmış ürünler doğal canlı bitkilerdir ama toprak su güneş ve bakım istemez.
  • İç ve Dış Mekanlarda Uygulanabilir.
  • Üreticim süreci fabrikamızda yapıldığı için uygulama süresi düşüktür.
  • Mimari olarak tamamlayıcıdır.

Dikey Bahçe Fiyatları Ne Kadar?

Dikey Bahçe Fiyatları kullanılan ürün cinsine ve ağırlığına göre değişmektedir.Dikey Bahçe metrekaresine düşen ürün yoğunluğu kullanılan stabilize yosun veya diğer bitkilerin türüne göre fiyatları hesaplanmaktadır.

Dikey Bahçe Fiyatını öğrenmek için tarafımızdan ücretsiz keşif ve tasarım hizmeti alarak dikey bahçe fiyatınızı öğrenebilirsiniz.

Destek Alın

#dikeybahçe Ücretsiz Keşif ve Tasarım için Bize Ulaşın

Yapay Yosun Duvar Uygulamaları - Dikeyyosun.cm

Dikey Bahçe Örnekleri

Bazı Dikey Bahçe Örneklerini aşağıda bulabilirsiniz. Daha fazla detay,proje ve referans için bize ulaşabilir yada instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz.